O nas

Adresat:
Polskie Biuro Numizmatyczne Sp. z o.o.
Skr. Poczt. 27
Urz. Poczt. Warszawa 65
00-970 WARSZA

Serwis Klienta:
Tel. (+48) 22 / 66 88 66 9
Fax (+48) 22/ 66 88 66 9

SAFE w internecie:
www.safe-polska.pl
email: info (at) safe-polska.pl

 

O SAFE-POLSKA... i POLSKIM BIURZE NUMIZMATYCZNYM....
Polskie Biuro Numizmatyczne specjalizuje się w dystrybucji srebrnych monet, monet inwestycyjnych, monet kolekcjonerskich oraz w numizmatyce. Uzupełnieniem oferty są akcesoria do zbierania monet o najwyższej jakości, dostępne w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających kolecjonerów. 

Polskie Biuro Numizmatyczne jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę popularnej międzynarodowej marki “SAFE” – producenta akcesoriów numizmatycznych dla kolekcjonerów.       
 
SAFE-Polska przedstawia bogatą ofertę systemów do kolekcjonowania, specjalnie tworzonych dla kolekcjonerów monet, banknotów, pocztówek, fotografii, minerałów, medali, etc. W ciągu ponad 50 lat praktycznego doświadczenia, SAFE oferuje kompleksowe systemy do zbierania, sortowania i przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. 

Jesteśmy przekonani, że zainspirujemy Was naszą ofertą. Z pewnością znajdziecie tu Państwo odpowiedni system dla siebie. 
Jeśli posiadają Państwo pytania dotyczące produktu, nasz dział usług odpowie na wszystkie Państwa pytania. Zadzwońcie lub napiszcie do nas.

Nie ważne jaki jest Twój główny cel, SAFE-Polska jest idealnym partnerem, który pomoże dokonać Ci wyboru odpowiedniego produktu z rzetelnością i kompetencją.


[profiler]
Memory usage: real: 24117248, emalloc: 23812192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem